Stolarstwo
dla wymagających

Poznań i okolice

O firmie

Pracownia Schodów Artur Pawlak z Poznania

Jesteśmy przedsiębiorstwem z ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku zarówno naszym lokalnym tj. Poznań i jego okolice jak również zagranicznym. Zamiłowanie do stolarstwa przekazywane jest w naszej firmie z pokolenie na pokolenie co sprawia, że tak dobrze rozumiemy potrzeby naszych obecnych i przyszłych klientów niezależnie od ich wieku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele różnych typów schodów od obkładanych na beton po wszelkiego rodzaju konstrukcje samonośne.

Posiadamy również szeroką ofertę balustrad od klasycznych rozwiązań po nowoczesne. A do tego oferujemy naszym klientom kuchnie na wymiar o wysokim standardzie wykonania.

Długoletnie doświadczenie gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość wykonania. Na tle innych wyróżnia nas kunszt i profesionalizm, co sprawia że dajemy naszym klientom 5-letnią gwarancje na nasze produkty.

Jeśli jesteście Państwo na etapie szukania profesionalnej firmy stolarskiej gorąco zapraszam do kontaktu: tel. 792 456 906, e-mail: biuro@schodypawlak.pl

Schody, balustrady, kuchnie na wymiar - producent z Poznania zaprasza