Stolarstwo
dla wymagających

Poznań i okolice

Oferta

Schody - Poznań

Nasze usługi jak produkcja i montaż schodów drewnianych, balustrad, mebli kuchennych wykonujemy na terenie Poznania i okolic.

Produkujemy i montujemy wszelkiego rodzaju schody drewniane tj. proste, pełne, zabiegowe, ażurowe, dywanowe, obkładane na beton. Nasze schody wykonujemy z pełni profesjonalnie wyselekcjonowanego drewna o odpowiedniej skali wilgotności.

W naszej ofercie znajdą Państwo rodzime gatunki drewna takie jak buk, jesion, dąb. Mają Państwo możliwość wyboru z pośród gatunków egzotycznych takich jak: Iroko, Teak, Merbau, Jatoba, Orzech Amerykański.

Nasze schody lakierujemy lakierami w pełni przystosowanymi do użytku publicznego z pełną kartą techniczną co sprawia że nasi klienci i ci z Poznania i z jego okolic cieszą się naszymi produktami przez długie lata. Ale w naszej ofercie znajdziecie Państwo również bogatą gamę kolorystyczną olejów do drewna które to oddają w pełni jego naturalny wygląd.

Nasze schody są naszą wizytówką i jesteśmy pewni że sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dlatego bez wahania każdemu z naszych klientów dajemy aż 5 lat gwarancji na nasze schody.

 

Balustrady - Poznań

Balustrada to niemal nieodzowny produkt w naszych domach. Znajdziemy je nie tylko na schodach ale i balkonach czy tarasach. Niegdyś pełniły funkcje tylko bezpieczeństwa. Dziś wygląda to nieco inaczej, ponieważ oprócz bezpieczeństwa ważną rolą balustrad jest ich oryginalny wygląd, który sprawia że nasze wnętrza są nowoczesne i ponad czasowe. Chcąc wyjść na przeciw naszym Klientom zarówno z miasta Poznania, jak i z gmin ościennych wprowadzamy coraz to nowe połączenia materiałów z jakich tworzymy balustrady.

Dziś w naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno klasyczne balustrady wykonane z drewna, ale również bardziej nowoczesne rozwiązania takie jak połączenie drewna ze stalą czy samą stal. Ogromnym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się również balustrady wykonane w całości ze szkła. Taki wariant dzięki swej pełnej transparentności sprawia że oprócz bezpieczeństwa nasza balustrada nie przytłacza naszego wnętrza i można ją łączyć niemal z każdą kolorystyką wnętrza.

Co nadaje naszym pomieszczenią ponad czasowy wygląd. A zastosowanie takiego rozwiązania na zewnątrz sprawi że nasza balustrada osłoni nas od wiatru, deszczu czy śniegu.

Meble kuchenne

Chyba nie trzeba przekonywać nikogo jak ważnym elementem naszego domu czy też mieszkania jest kuchnia. Bez względu na to czy mieszkamy w dużym mieście (np. Poznań) czy w małej miejscowości. Dawniej mebel tego rodzaju miał być przechowalnią naszego asortymentu kuchennego. Dziś jest inaczej, kiedy to architektonicznie kuchnia jest często połączona z salonem i to jak wygląda nadaje charakter naszemu wnętrzu.

Dlatego w naszej ofercie oprócz schodów i balustrad znajdziecie Państwo nowoczesne i funkcjonalne kuchnie. W tej materii macie Państwo pełną gamę wyboru materiału z jakiego będzie ona wykonana. Robimy kuchnie w całości z drewna, z lakierowanego mdf-u, czy z oklein naturalnych. A dzięki temu że pracujemy tylko na markowych  systemach kuchennych między innymi takich jak Blum czy Hettich sprawia że nasze kuchnie to produkt na długie lata. Dzięki temu że w naszej ofercie macie Państwo możliwość znaleźć zarówno schody, balustrady jaki i kuchnie powoduje to ułatwiony kontakt z wykonawcą, lepszą logistykę podczas montażu na budowie, możliwość negocjacji ceny wszystkich produktów z jedną profesjonalną firmą stolarską z Poznania.

 

Chcesz zobaczyć więcej? Zapraszamy w nasze REALIZACJE